O NÁS

Vítejte na stránkách sauna relax plus!

Přijměte pozvání do našeho malého, útulného privátního wellness v
Ostravě - Hrabůvce, které bylo založeno panem majitelem v r. 2006. Pro Vaši relaxaci jsou připraveny nevšední sklepní prostory s klenbami, suchá sauna (max. 6 osob), solné krystaly, hydromasážní vany, relaxační masáže, relaxační hudba, světlo svíček a přátelsky personál, u kterého si můžete objednat slazené nebo neslazené nealko nápoje, Birell nebo čepovaný Radegast 10. (Rádi Vám je přineseme z místní kavárny nebo z restaurace.)


V našem wellness se po saunování ochladíte vodním přepadem, stropní sprchou nebo klasickou sprchou. Výhoda tohoto chlazení je v tom, že se vždy chladíte čistou vodou, kterou nikdo jiný před vámi nepoužil. K odpočinku při saunování slouží relaxační místnost.
Naše hydromasážní vany jsou pro každého klienta pečlivě připraveny, vyčištěny a nově napuštěny. V našem wellnes preferujeme klid a harmonii! Spokojenost našich hostů je naši prioritou! Dodržují se zde hygienické zásady, zásady slušnosti a ohleduplnosti, které jsou obsaženy v našem Provozním řádu.
Vážíme si všech hostů našeho zařízení, kteří k nám přicházejí za odpočinkem a respektují naše pravidla i zásady!
Děkujeme za jejich přízeň!
Hostům, kteří odmítají respektovat naše pravidla a zásady, kteří vyhledávají konflikty, doporučujeme návštěvu jiného zařízení!!

Telefon recepce:
739 999 181

Telefon masáže:
704 018 090

E.mail: saunaplus@post.czTelefon recepce:
739 999 181

(Objednávky sauna, hydromasážní vany,
dárkové poukazy)Masáže telefon:
704 018 090Adresa:
U haldy 55
700 30 Ostrava – Hrabůvka

Vedoucí provozu:

Iveta Novotná, tel. 704 018 090

e.mail: saunaplus@post.cz