Erotická stimulace, pozitivní energie, netradiční pocit vzrušení, příjemné uvolnění, harmonizační prvky

 

Masáže SENSUAL jsou intenzivním prožitkem a jsou plné úžasných pocitů. Jsou používány techniky relaxační erotické masáže, které Vám dodají novou energii a osvěží Vaši mysl. Dopřejte si relaxaci na úrovni v příjemném prostředí s prožitkem, za kterým se pánové rádi vracejí! Pro zvýšení intenzity prožitku se pracuje s energií ze vzrušení a intimní partii je věnována zvláštní pozornost po celou dobu masáže!

 

Masáže jsou celotělové olejové na masérském stole (nosnost do 125 kg). Jejich součástí je nepřímá masáž prostaty, masáž intimní partie, erotické a harmonizační prvky. Může dojít k vyvrcholení, nebo se energie ze vzrušení může rozvést po těle. Samozřejmostí je individuální přístup, diskrétnost, příjemné čisté prostředí, relaxační hudba, intimní osvětlení a příjemné vystupování masérky. Tato masáž je využívána i jako prevence potíží s prostatou. Oděvem masérky je jemný šátek.(sarong)

 

Masáže SENSUAL Euphoria jsou vyšším stupněm relaxace. Pozitivní energie, smyslnost a stimulace "trojhmatem" jim dodává originalitu a vytváří vzrušující prožitek. Jistě je ocení muži, kteří jsou víc vnímaví, kteří se dokáží víc otevřít prožitku, uvolnit se a procítit tak účinky masáže nejen svým tělem, ale i svým nitrem.

 


JARNÍ BONUS:

K 90 min masáži / 1500 Kč je koupel před masáži, ve vířivce ZDARMA! (Bez účasti masérky!)