Řízená energie ze vzrušení, harmonizační prvky, erotická stimulace

 

Masáže SENSUAL jsou intenzivním prožitkem a jsou plné úžasných pocitů. Jsou používány techniky relaxační erotické masáže, které Vám dodají novou energii a osvěží Vaši mysl. Dopřejte si relaxaci na úrovni v příjemném prostředí s prožitkem, za kterým se pánové rádi vracejí! Pro zvýšení intenzity prožitku se pracuje s energií ze vzrušení a intimní partii je věnována zvláštní pozornost po celou dobu masáže!

 

Masáže jsou celotělové olejové na masérském stole (nosnost do 125 kg). Jejich součástí je nepřímá masáž prostaty, masáž intimní partie, erotické a harmonizační prvky. Může dojít k vyvrcholení, nebo se energie ze vzrušení může rozvést po těle. Samozřejmostí je individuální přístup, diskrétnost, příjemné čisté prostředí, relaxační hudba, intimní osvětlení a příjemné vystupování masérky. Tato masáž je využívána i jako prevence potíží s prostatou. Oděvem masérky je jemný šátek.(sarong)


Klienti Masáží SENSUAL mají možnost před masáží využít prohřátí v sauně, v době sezónního provozu sauny od října do dubna. Cena sauny 140 Kč/ 60 min. Zapůjčení ručníku, prostěradla nebo sprchového gelu je zdarma. K dispozici před masáží je i vířivá vana (bez mé účasti), která je na 1/2 hod. za 200 Kč.