Erotická stimulace, pozitivní energie, netradiční pocit vzrušení, příjemné uvolnění, harmonizační prvky

 

Masáže SENSUAL jsou intenzivním prožitkem s úžasnými pocity. Nachází se ve sklepních prostorách, kde je příjemná teplota i v tropických dnech. Použity jsou kombinace technik energetické, relaxační, sensuální a erotické masáže, které Vás skvěle uvolní a dodají novou energii pro Vaše tělo i mysl. Dopřejte si příjemnou relaxaci v diskrétním prostředí, za kterou se pánové rádi vracejí! Pro zvýšení intenzity prožitku se pracuje s energií ze vzrušení a intimní partii je věnována pozornost po celou dobu masáže!

 

Masáže jsou celotělové olejové na masérském stole (nosnost do 125 kg). Jejich součástí je nepřímá masáž prostaty, masáž intimní partie, erotické a harmonizační prvky. Může dojít k vyvrcholení, nebo se energie ze vzrušení může rozvést po těle. Samozřejmostí je individuální přístup, diskrétnost, příjemné čisté prostředí, relaxační hudba, intimní osvětlení a příjemné vystupování masérky. Tato masáž je využívána i jako prevence potíží s prostatou. Oděvem masérky je jemný šátek.(sarong)

 

Masáže SENSUAL Euphoria jsou vyšším stupněm relaxace. Pozitivní energie, smyslnost a stimulace "trojhmatem" jim dodává originalitu a vytváří vzrušující prožitek. Jistě je ocení muži, kteří jsou víc vnímaví, kteří se dokáží víc otevřít prožitku, uvolnit se a procítit tak účinky masáže nejen svým tělem, ale i svým nitrem.

 


Vážení klienti, moc ráda bych se Vám věnovala. Vy kteří mne znáte víte, že vždy o Vás pečuji s láskou a dbám na to, aby čas, který spolu trávíme byl příjemným prožitkem, ale z nařízení vlády je i má provozovna přechodně a do odvolání uzavřena. Po znovu otevření bude nutné chodit minimálně s rouškou. Z důvodu vzájemné ohleduplnosti. Věřím, že tato situace brzy pomine a brzy se zase uvidíme v příjemné harmonické atmosféře na jakou jste u mne zvyklí. Těším se na Vás a přeji NÁM VŠEM pevné zdraví!

 

Před každou masáží si můžete dopřát prohřátí v sauně nebo koupel ve vířivce. (viz. Ceník)