Erotická stimulace, pozitivní energie, netradiční pocit vzrušení, příjemné uvolnění, harmonizační prvky

 

Masáže SENSUAL jsou intenzivním prožitkem a jsou plné úžasných pocitů. Jsou používány techniky relaxační erotické masáže, které Vám dodají novou energii a osvěží Vaši mysl. Dopřejte si relaxaci na úrovni v příjemném prostředí s prožitkem, za kterým se pánové rádi vracejí! Pro zvýšení intenzity prožitku se pracuje s energií ze vzrušení a intimní partii je věnována zvláštní pozornost po celou dobu masáže!

 

Masáže jsou celotělové olejové na masérském stole (nosnost do 125 kg). Jejich součástí je nepřímá masáž prostaty, masáž intimní partie, erotické a harmonizační prvky. Může dojít k vyvrcholení, nebo se energie ze vzrušení může rozvést po těle. Samozřejmostí je individuální přístup, diskrétnost, příjemné čisté prostředí, relaxační hudba, intimní osvětlení a příjemné vystupování masérky. Tato masáž je využívána i jako prevence potíží s prostatou. Oděvem masérky je jemný šátek.(sarong)


Klienti Masáží SENSUAL mají možnost před masáží využít prohřátí v sauně, v době sezónního provozu sauny od října do dubna. Cena sauny 140 Kč/ 60 min. Zapůjčení ručníku, prostěradla nebo sprchového gelu je zdarma. celoročně si můžete před masáží dopřát vířivou vanu (bez účasti masérky), vířivý cyklus vany 22 min/200 Kč.

BONUS PRO LETNÍ DNY:

K 90 min Masáži SENSUAL věnuji svým klientům koupel ve vířivé vaně a krátkou, ale velmi příjemnou stimulační masáž při koupeli ZDARMA.